Успіхи біологів в олімпіадах

29.04.2016
Понад 200 студентів ННЦ «Інститут біології» взяли участь у першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з біології. Також вперше в інституті було проведено олімпіаду для екологів за ініціативи кафедри екології та охорони навколишнього середовища.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології відбувся 19-22 квітня 2016 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка. Наші студенти показали гідний фаховий рівень: студент ІІІ курсу кафедри мікробіології та загальної імунології Дмитро Семенюк виборов ПЕРШЕ місце в олімпіаді, а студент І курсу Іван Блащак посів почесне ТРЕТЄ місце.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з екології, що проходила 25-27 квітня 2016 в Одеському державному екологічному університеті студентка IV курсу кафедри екології та охорони навколишнього середовища Ольга Рудницька була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Бажаємо студентам аби потяг до науки і наполеглива праця й надалі вели їх до перемоги!