«Каліфорнія в Україні»: набір на безкоштовне навчання

28.04.2016
Центр підтримки та розвитку інноваційного підприємництва «Каліфорнія в Україні» (далі – Центр) розпочав прийом заяв на участь у першому пілотному наборі на безкоштовну інкубаційну програму. Учасниками можуть стати стартап-команди на етапі валідації своїх ідей, що прагнуть проявити себе в сфері інноваційного підприємництва. Старт навчання заплановано на 11 травня поточного року. Центр створено на базі Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича (головний корпус бібліотеки).

Для подачі заявки необхідно відзняти коротке відео (до 1 хв.) про свій проект, опублікувати його на YouTube та надіслати посилання на info@californiainu.com. Відбір учасників буде відбуватися прозоро, шляхом відкритого голосування, на засіданні Ради директорів Центру, до складу якої увійшли керівник Наукового парку КНУ Віталій Чернюк, директор Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Олег Сербін, інвестор з Каліфорнії (США) Ігор Шойфот, співголова банківського комітету Американської торгової палати Тарас Кириченко, співвласник «Е-КОМ» і ІТ-підприємець Захар Дегтяр та засновник агентства «Karabas.com» Максим Плахтій.

Перевага буде надаватись молодим людям, у яких є інноваційні ідеї і бажання створювати власний бізнес. Програма акселерації розрахована на 6 місяців. У Центрі будуть проводитись безкоштовні навчальні заняття за програмами відомих американських бізнес-інкубаторів: «Y Combinator», «Tech Stars», «500startups» та інших. Кожне заняття буде проводитись під керівництвом провідних бізнес-тренерів із роз'ясненнями всіх деталей. Друга частина програми включає лекції успішних підприємців із чіткими інструкціями про деталі ведення бізнесу. І третя частина – бізнес-кейси.

На сьогодні резидентами Центру «Каліфорнія в Україні» вже стали кращі випускники першої стартап-школи, які наприкінці минулого року успішно пройшли курс навчання в бізнес-інкубаторі SBI. Наразі вже розпочалось безкоштовне навчання в другій стартап школі, що розташована в аудиторії 104 Інформаційно-обчислювального центру КНУ (факультет кібернетики).

Скористайтеся можливістю відкрити себе для світу!