Новини

Студенти-плавці КНУ – одні з найкращих у Києві!

21.04.2016
ІV Студентські спортивні ігри м. Києва з плавання відбулися 15 квітня в басейні Національного університету фізичного виховання і спорту України.

У змаганнях брало участь близько 150 плавців із 11 ВНЗ столиці. Збірну команду Київського національного університету імені Тараса Шевченка представляли 10 найкращих студентів-плавців із різних факультетів під керівництвом викладача кафедри фізичного виховання та спорту Інни Глушенко.

У командній першості перемогу виборола збірна НУФВСУ, 2 місце – КНУ імені Тараса Шевченка, 3 місце – НТУУ «КПІ».

Найкращими в особистій першості стали майстри спорту Олександр Карпенко (економічний ф-т) та Ілля Підвальний (ФРЕКС). Олександр став переможцем на дистанції 50 метрів брасом із результатом 28.60 с., а Ілля здобув срібло на дистанції 50 метрів батерфляєм із результатом 25.09 с.

В естафетному плаванні 4х50 метрів вільним стилем та комплексним плаванням наша дівоча команда у складі Анни Кулик (ІМВ), Антоніни Вяльцевої (фізичний ф-т), Анни Патрічі (юридичний ф-т), Вероніки Середи (ІМВ) виборола 2 бронзові нагороди, поступившись господарям змагань і політехнічному інституту.

Юнацька команда у складі Олександра Карпенка (економічний ф-т.), Степана Косенка (ВІКНУ), Миколи Коваля (ННЦ «Ін-т біології»), Павла Евграфова (ІМВ)) здобула теж 2 бронзові нагороди, поступившись господарям і НПУ імені М. Драгоманова.