Відкрилася виставка «Освіта та кар’єра -2016»

14.04.2016
Сьогодні, 14 квітня, в приміщенні «Українського дому» відбулося відкриття XІX щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки "Освіта та кар’єра – 2016", на якій широко представлений Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

У відкритті виставки взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи (виховна робота) КНУ В’ячеслав Шамрай. Тож ті, хто завітав на виставку в перший день мали ексклюзивну нагоду отримати навіть індивідуальну консультацію особисто від проректора КНУ.
На виставці щодня працюють консультанти інформаційного відділу, представники факультетів та інститутів університету. Запрошуємо всіх до нашого стенду.
Виставка працюватиме три дні: 14 – 15 квітня з 11.00 до 18.00, 16 квітня з 11.00 до 17.00 .

Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей відвідувачі матимуть можливість взяти участь у тематичних семінарах та презентаціях. Їх проведуть представники освітніх закладів, коледжів, підготовчих курсів.