Студентська гвардія КНУ розпочала заняття у Військовому інституті Університету

04.04.2016
Заняття Студентської гвардії Університету традиційно розпочалися у Військовому інституті КНУ 2 квітня.

Навчання покликане:

1. Дати студентам знання, вміння та навички з основних предметів загальновійськової підготовки.
2. Навчити студентів проводити неповне розбирання та збирання стрілецької зброї, усувати затримки при стрільбі і відпрацювати нормативи з вогневої підготовки.
3. Дати практичні навички студентам у виконанні обов'язків стрільця в різних етапах бою (обороні, наступі, розвідці).
4. Практично відпрацювати орієнтування на місцевості по карті та без неї, рух на місцевості по компасу.
5. Набути практичні навички у використанні засобів захисту масового ураження.

Заняття проводяться без спрощень з оптимальним і творчим використанням у навчальному процесі передових форм і методів навчання студентів, навчально-тренувальних засобів, з метою якісної поодинокої підготовки студентів як солдатів, та набуття ними навичок управління діями в різних видах бою, при цьому суворо дотримуються всі заходи безпеки.