“Проблеми реформування у сучасних умовах очима молодих дослідників”

21.04.2006
Під такою назвою відбулась Міжнародна науково-практична конференція студентів та аспірантів на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 20-21 квітня 2006.

Відкриття конференції відбулось двадцятого квітня в актовій залі головного корпусу. Після того як студенти виконали гімн факультету з вітальним словом до учасників конференції звернулась Тетяна Ковальчук, заступник декана юридичного факультету з наукової роботи, кандидат юридичних наук, доцент. Також на пленарному засідання виступив кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права Юрій Притика з доповіддю “ Актуальні проблеми запровадження альтернативних способів вирішення спорів в Україні”.

Після пленарного засідання робота продовжилась в 14 секціях:
Теорія та історія держави та права;
Конституційне право;
Адміністративне право;
Фінансове право;
Цивільне право;
Трудове право та право соціального забезпечення;
Господарське право;
Міжнародне приватне право;
Земельне право;
Екологічне право;
Аграрне право4
Кримінальне право та кримінологія;
Правосуддя (цивільний процес, нотаріат)
Правосуддя ( кримінальний процес та криміналістика).

Загалом в Міжнародній науково-практичній конференції студентів та аспірантів “Проблеми реформування у сучасних умовах очима молодих дослідників” взяло участь більше 400 студентів, аспірантів, молодих науковців з різних вищих навчальних закладів України, Польщі, Білорусі, Литви, Росії, Грузії.