Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит»

28.03.2016
Фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит» проходив 23-25 березня 2016 р. на базі економічного факультету Університету.

Представники 35 ВНЗ України на науково-практичній конференції захистили 41 дослідницьку роботу.

Галузева конкурсна комісія складалася із 30 провідних науково-педагогічних працівників – представників 16 ВНЗ України. Оцінювання виступів проводилося за 100 бальною шкалою із наступним виведенням середнього балу.

За результатами роботи галузевої конкурсної комісії:
8 студентів нагороджено дипломами І ступеня;
12 студентів нагороджено дипломами ІІ ступеня;
21 студент нагороджений дипломами ІІІ ступеня.
Ще 8 студентів із 7 ВНЗ України були нагороджені заохочувальними грамотами.

Під час урочистого закриття Конкурсу переможців та призерів привітали Голова галузевої конкурсної комісії, декан економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор Віктор Базилевич, заступник голови галузевої конкурсної комісії, завідувач кафедри фінансів КНУ імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор Ігор Лютий та Голова апеляційної комісії, завідувач кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту ЛНУ імені Івана Франка, доктор економічних наук, професор Михайло Крупка. Виступаючі висловили подяку учасникам Конкурсу, їхнім науковим керівникам за наполегливу працю у пошуках нових ідей щодо розв'язання актуальних проблем розвитку та вдосконалення фінансової системи України, відзначили необхідність проведення таких наукових заходів із метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації науково-дослідної роботи студентів.

У свою чергу, учасники фінального етапу Конкурсу разом із представниками своїх ВНЗ подякували організаторам Конкурсу за теплий прийом і проведення інтелектуальних змагань на принципах об'єктивності, науковості та творчої спрямованості.

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, бажаємо творчих успіхів, перспектив та професійного зростання в ім'я процвітання незалежної України!