Про конкурс „ Авторської пісні та поезії”

25.03.2016
Конкурс „Авторської пісні та поезії” започатковано у 2004 році.

Метою проведення конкурсу є виявлення талановитих особистостей серед студентів і надання їм можливості реалізації свого творчого потенціалу, формування і розвиток творчих здібностей.

Автори пісень супроводжують свої твори грою на музичних інструментах (гітара, фортепіано та ін.), або співають під супровід аудіо-запису. Виступ поетів (за бажанням) супроводжується слайд-шоу та аудіо-записом або відео – роликом.

На конкурсі працює авторитетне журі, що визначає призові місця у кожній номінації.

Захід відбудеться 12 квітня 2016 року о 14.00. в Мистецькому салоні університету (ауд. 321 Головного навчального корпусу ).

Запрошуються всі бажаючі, вхід вільний.

Взяти участь можуть студенти університету, попередньо заповнивши заявку на участь у конкурсі до 5 квітня 2016 року.

Заявки надсилати до Молодіжного центру культурно-естетичного виховання e-mail: mckev@univ.kiev.ua. Отримати додаткову інформацію можна в ауд.148 Головного навчального корпусу та за тел.-факс: 239-31-91, 239-33-91

Форма заявки на участь у конкурсі розіслана на факультети. Її можна отримати у заступників деканів з виховної роботи або в ауд. 148 Головного (Червоного) навчального корпусу.