Геологи підписали Угоду про співпрацю з польськими колегами

24.03.2016
21 березня 2016 р. в ННІ «Інститут геології» відбулася зустріч з представниками Державного дослідницького Інституту нафти і газу Республіки Польща: паном Яном Кшиштофом Регуцки – керівником відділу з організаційних питань і співпраці з закордоном; паном Петром Сухом – заступником директора Інституту і пані Іреною Матиясик – заступником керівника відділу геології цього Інституту.

В ході зустрічі були обговорені питання співпраці ННІ «Інститут геології» та Інституту нафти і газу в галузі нафтогазової геології (Польща) підписана Угода про співпрацю, намічено конкретні кроки щодо підготовки документів на спільний грант ЄС по дослідженню нафтогазоносності суміжних територій Польщі та України.

Гості ознайомилися зі структурою ННІ «Інститут геології», відвідали музей, навчальні і наукові лабораторії, заслухали доповідь «Нетрадиційні джерела вуглеводнів України», розповіли про проблеми нафтогазової галузі Польщі.