Програма «ОЗОН» – здоров'я для всіх!

21.03.2016
Квітучими доріжками Ботанічного саду Університету до здорового способу життя!

Долучитися до участі у програмі «ОЗОН» запрошуємо кожну другу і четверту п'ятницю місяця усіх без обмежень: студентів, аспірантів, співробітників, професорсько-викладацький склад, ветеранів Університету. Форма одягу вільна, зручне взуття, маленька пляшка води і оптимістичний настрій!

Для Вас передбачені піші прогулянки науковою частиною Ботанічного саду імені академіка О. В. Фоміна, спілкування з природою й можливість поліпшення здоров'я за допомогою аромотерапії, фітотерапії, повноцінного дихання і насолоджування співом пташок, милування квітучими ландшафтами, екзотичними й фруктовими деревами, а також тематичні екскурсії оранжереями саду та цікаві розповіді фахівців.

Рух – це здоров'я і довголіття!

Приходьте, ми чекаємо Вас 25 березня о 12:00 біля лівого бокового входу до Головного навчального корпусу.

Рада ветеранів Університету