Вручення Премії імені Ірини Калинець за 2015 рік

16.03.2016
У 2012 році Міжнародним освітнім фондом імені Ярослава Мудрого було започатковано Премію Ірини Калинець – львів'янки, видатної української письменниці, політичного та громадського діяча, народного депутата України І скликання, яка була засновником Фонду.

Премія присуджується за видатні здобутки та успіхи, які сприяють розвитку українського суспільства й утверджують високий авторитет України у світі, за відродження історичної пам'яті українського народу, його національної свідомості та самобутності, розвиток української освіти, культури та літератури.

Чергове вручення Премії відбудеться 18 березня 2016 року о 14:30 у Великій залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На фото: Ірина Калинець