Презентація молодіжного форуму Summer Universities

16.03.2016
За сприяння міжнародної молодіжної спільноти AEGEE 18 березня о 12:00 у 202 ауд. Головного корпусу Університету відбудеться презентація молодіжного форуму Summer Universities, який надає можливість участі в одному із 75 Літніх університетів, що будуть проходити з 1 червня по середину вересня цього року майже у всіх країнах Європи.

AEGEE - одна із найбільших неприбуткових, неполітичних, міжнародних молодіжних організацій, діяльність якої направлена на Европейську інтеграцію, культурний обмін та просування неформальної освіти. Її представниками є близько 17.000 студентів із 260 міст 42 країн Європи. AEGEE-Київ – найактивніше представництво у Східній Європі, що налічує близько 200 учасників і постійно поповнюється новими. Молодь бере участь у культурних обмінах, Літніх Університетах, семінарах і дослідженнях інших європейських осередків організації.