Курси підвищення кваліфікації офіцерів

26.02.2016
Нещодавно у Військовому інституті Університету пройшли курси підвищення кваліфікації офіцерів із питань організації навігаційного забезпечення. 22 лютого свою кваліфікацію підвищили та отримали відповідні свідоцтва 16 військовослужбовців, які представляли Генеральний Штаб Збройних Сил України, Сухопутні війська, Повітряні та Військово-морські сили.

Метою навчання було набуття та поглиблення знань із питань навігаційного забезпечення бойової підготовки та бойового застосування батальйону (дивізіону) в сучасному загальновійськовому (протиповітряному) бою, набуття практичних навичок щодо навігаційного забезпечення батальйону (дивізіону) при виконанні поставлених бойових завдань з урахуванням досвіду АТО.

За підсумками проведеного тестування кращі знання показали: полковник Петро Філюк, майор Валерій Канаєв та старший лейтенант Віктор Парпальос.