Безкоштовний доступ до китайських академічних баз даних

26.02.2016
За ініціативою Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича, в рамках реалізації проекту «ElibUkr», Київський національний університет імені Тараса Шевченка отримав безкоштовний тестовий доступ до китайських повнотекстових академічних баз даних:
:

China Academic Journals Full-text Database – повнотекстова база китайських наукових журналів, яка містить понад 7 тис. наукових видань із гуманітарних, суспільних, юридичних наук, наук про життя, математики та фізики, медицини тощо. Представлені як широковідомі, так і регіональні, вузькопрофільні та малотиражні видання. Повні тексти публікацій доступні з 1994 року.

China Doctoral Dissertations Full-text Database – повнотекстова база китайських дисертацій. Містить декілька сотень тисяч докторських дисертацій, захищених у Китаї з 1994 року. Анотації до всіх дисертацій доступні англійською мовою.

China Masters' Theses Full-text Database – повнотекстова база китайських магістерських робіт. Містить понад 2,5 млн. робіт із фундаментальної науки, інженерії, сільського господарства, медицини, філософії, гуманітарних і суспільних наук.

China Yearbooks Full-text Database – повнотекстова база китайських щорічників. Містить близько 1,5 тис. найменувань щорічників із літератури, філософії, історії, підприємництва, економіки, юриспруденції, сільського господарства тощо. У щорічниках публікуються матеріали найвизначніших китайських фахівців, обговорюються актуальні проблеми китайської економіки, суспільно-політичного життя, науки, робляться прогнози на найближче майбутнє.
– англомовна платформа, орієнтована на дослідників, які не володіють китайською мовою; містить професійний переклад статей, відібраних із високоякісних рецензованих китайських різногалузевих наукових журналів.
– повнотекстова база даних, що охоплює англомовні наукові ресурси, які видаються на материковому Китаї. Близько 200 журналів і 2000 збірників конференцій англійською мовою з природничих, медичних, технічних, прикладних, соціально-гуманітарних наук. Архів деяких видань представлений з 1935 року.

Доступ до баз надається лише з локальної мережі Університету! Також звертаємо Вашу увагу, що після завершення терміну тестового доступу, за результатами аналізу інтенсивності використання запропонованих для роботи баз даних, керівництвом Університету буде прийнято рішення щодо актуальності та необхідності здійснення передплати означених баз в подальшому. .