Кандидати на заміщення посади директора Українського фізико-математичного ліцею

22.02.2016

У січні 2016 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора Українського фізико-математичного ліцею.

Станом на 20 лютого 2016 року заяви подали 11 осіб:

Андрощук Ірина Анатоліївна

Батечко Ніна Григорівна

Зінчук Вадим Миколайович

Литвин Валерій Олексійович

Наумчик Павло Іванович

Петрусь Олександр Михайлович

Попов Олександр Миколайович

Салівон Георгій Іванович

Сімон Андрій Олександрович

Смикало Ярослав Йосипович

Фурман Валерій Вікторович

Під час чергового засідання конкурсної комісії, що відбудеться 23 лютого 2016 року о 15:00 в ауд. 209 Червоного корпусу Університету, буде проведено жеребкування щодо черговості представлення конкурсних пропозицій претендентів. На засідання запрошені всі кандидати на посаду директора Українського фізико-математичного ліцею.
24 – 25 лютого о 16:00 на базі фізико-математичного ліцею претенденти матимуть змогу виступити перед аудиторією ліцею – педагогічним колективом, членами батьківського комітету, ліцеїстами – із конкурсними пропозиціями та власним баченням розвитку навчального закладу.
29 лютого, на Вченій Раді Університету, шляхом таємного голосування буде обрано і оголошено переможця.