Нарада з питань реалізації проектів Еразмус+

16.02.2016
12 лютого 2016 р. під головуванням проректора КНУ з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Петра Беха відбулася нарада з питань реалізації проектів Еразмус+ - кредитна мобільність у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. На нараді були обговорені питання:

1. Стан справ з проведення першого конкурсу та прийому документів (інформування, поширення оголошення, пакет документів, консультації, кінцеві терміни) та універсалізації звітної документації;
2. Міжпроектна взаємодія та співпраця у рамках міжнародних проектів;
3. Отримання коштів (обладнання/устаткування) в рамках виконання міжнародних проектів.

У нараді взяли участь начальник відділу міжнародного співробітництва А.О.Кравченко, начальник відділу академічної мобільності О.Ю.Данильченко, керівник групи договорів та протокольних питань В.К.Назарков, провідний спеціаліст групи договорів та протокольних питань С.В.Білоус та заступники деканів факультетів і директорів інститутів з міжнародного співробітництва, координатори міжінституційних угод.