Найкращі шахісти – у КНУ

10.02.2016
8 лютого в приміщенні спорткомплексу КНУ імені Тараса Шевченка відбулася першість Голосіївського району м. Києва з шахів серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІ-ІV р. а. Змагання проходили у напруженій боротьбі.

Перемогу у змаганнях здобула збірна команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка, почесне ІІ місце посіла команда Національного університету біоресурсів і природокористування України, III місце – Міжнародна академія управління персоналом.

Зірковий склад команди КНУ імені Тараса Шевченка: професор фіз.-мат. наук Кукуш О.Г., професор фіз.-мат. наук Пришляк О.О., професор фіз.-мат. наук Самойленко В.Г., доцент, кандидат фіз.-мат. наук Петрова Т.О. (всі – механіко-математичний ф-т).
Переможці були відзначені кубками, медалями, грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Вітаємо та бажаємо нових перемог!

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу