Перша зустріч представників країн-партнерів Європейської програми

01.02.2016
20-22 січня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулась перша зустріч представників країн - партнерів, які в рамках Європейської програми «Marie Skłodowska-Curie Actions Research and Innovation Staff Exchange (RISE) H2020-MSCA-RISE-2015» виконують проект #690945 “Carbon-based nano-materials for theranostic application” — CARTHER.

У зустрічі взяли участь представники наступних наукових груп:

1.INSTITUT NATIONAL DES SCIENCES APPLIQUEES DE LYON (INSA Lyon, France),
2.ASTON UNIVERSITY (ASTON U), BIRMINGHAM, United Kingdom
3.RAY TECHNIQUES LTD (Ray Techniques) JERUSALEM, Israel
4.CORPORATION SCIENCE PARK TARAS SHEVCHENKO UNIVERSITY OF KYIV (Science Park) KYIV, Ukraine
5.CENTRE NATIONAL DE LA RECHERCHE SCIENTIFIQUE (CNRS), PARIS, France
6.UNIVERSITE LYON 1 CLAUDE BERNARD (UCBL), VILLEURBANNE France.

Учасників зустрічі тепло привітали проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) П.О. Бех, проректор з наукової роботи В.С. Мартинюк, генеральний директор Корпорації "Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка В.І. Чернюк, декан фізичного факультету М.В. Макарець, директор ІВТ В.В. Ільченко.
З доповідями виступили координатор проекту V. Lysenko, координатор із адміністративних питань Leslie Gaillard, координатор проекту від України В.А. Скришевський, координатор від RAY TECHNIQUES LTD O. Levinson. В загальній дискусії були обговорені питання організації запланованих науково-дослідних робіт з проекту на 2016 рік.

Інститут високих технологій