Команда КНУ виграла грант "British Council"

27.01.2016
Команда КНУ імені Тараса Шевченка на конкурсних засадах виграла грант "BRITISH COUNCIL" з проектом "Скіллз Плюс - Портал для Лідерства". Програма має на меті сприяння реформуванню сектора вищої освіти шляхом розвитку лідерського потенціалу університетів України та розрахована на три роки.

До складу команди входять (зліва направо): проректор із науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Петро Бех, директор Наукової бібліотеки імені Максимовича Олег Сербін, заступник декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва Світлана Пащенко, доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету Ганна Харламова, в.о. завідувача кафедри соціальної роботи Олена Чуйко, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету Максим Ситницький та аспірант кафедри соціальної психології Тарас Карамушка.

У результаті реалізації програми очікується досягнення таких результатів:
– створення національної мережі «агентів змін» – фахівців, готових упроваджувати інноваційні зміни у своїх закладах вищої освіти;
– здійснення 40 міжуніверситетських партнерських обмінів між університетами України та Сполученого Королівства;
– введення механізмів розповсюдження, співпраці та обміну ефективною практикою розвитку лідерського потенціалу університетів;
– ефективне застосування лідерського потенціалу агентів змін у системі вищої освіти або окремого закладу через визначення їхнього статусу та покращення індикаторів досягнень університету;
– чітке розуміння університетами своєї ролі та відповідальності в умовах розширеної автономії через оновлення університетських стратегій.

Економічний факультет, факультет психології,Наукова бібліотека імені Максимовича