Оголошується конкурс «ЕЛЕКТРОННА ОСВІТА»

13.01.2016
До участі в конкурсі для реалізації проекту «ЕЛЕКТРОННА ОСВІТА» запрошуються команди молодих, цілеспрямованих, відповідальних викладачів, співробітників, аспірантів, студентів, які мають бажання бути корисними для університету та розробляти нові програми.

Результат проекту – організаційні основи, методичне забезпечення та інформаційна технологія електронної освіти. Головна мета - впровадження інструментівелектронної освіти, підвищення якості навчання через інтенсифікацію, належне інформаційне забезпечення самостійної роботи студентів та виведення нашого університету на лідерські позиції в сфері створення та використання в освітньому процесі сучасних технологій навчання.

Необхідно:
1. Створити єдиний стандарт дистанційного навчання в університеті.
2. Організувати підготовку та супроводження дистанційних курсів.
3. Розробити методику підготовки та супроводження дистанційних курсів.
4. Вибрати та налаштувати програмне забезпечення (тестування відкритої системи Moodle вже ведеться).
5. Налаштувати сервери факультетів, ІОЦ та центру інформаційних технологій на підготовку та використання дистанційних курсів.
Чекаємо на Ваші пропозиції до 24-00 31.01.2016 р. на електронну адресу: teslya1958@ukr.net.

В пропозиції обов’язково зазначте:
Керівник команди: (ПІБ, посада).
Члени команди (ПІБ, посади).
Що ви плануєте зробити і в які терміни.
Де буде працювати команда.
Що потрібно для вашої роботи від Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Розмір оплати по проекту (зарплата і обладнання).
Розмір оплати на 2016 рік (зарплата і обладнання).
Термін завершення.

Примітка: оплата передбачається за трудовими угодами, тому з вказаного розміру оплати буде відраховуватися прибутковий податок, та інші податки на зарплату, що нараховуються бухгалтерією на основну зарплату працівників університету. Це приблизно 20%.

Переможець конкурсу буде визначатися за наступними критеріями:
1. Запропонований результат проекту (що ви плануєте зробити).
2. Термін виконання
3. Додаткові потреби від Київського національного університету імені Тараса Шевченка .
4. Оплата праці.