Відбувся турнір з настільного тенісу

13.01.2016
В рамках Спартакіади «Бадьорість і здоров’я» серед професорсько-викладацького складу 12 січня 2016 року на базі спортивного комплексу КНУ імені Тараса Шевченка відбувся турнір з настільного тенісу

Переможцем в змаганнях чоловіків став Юрій Жучок (механіко-математичний факультет), срібним призером - Олег Оліх (фізичний факультет) і бронзову нагороду отримав Сергій Здоренко (кафедра фізичного виховання та спорту). У змаганнях серед жінок перемогу святкувала Галина Красовська (кафедра фізичного виховання та спорту), срібло виборола Лариса Духнова (кафедра фізичного виховання та спорту) і бронзу отримала Наталія Тисленко (кафедра фізичного виховання та спорту). Вітаємо учасників і призерів змагань! Бажаємо міцного здоров’я і нових досягнень!