Конкурс для реалізації проекту "Профорієнтаційна робота в соціальних мережах"

11.01.2016

До участі в конкурсі запрошуються команди молодих, цілеспрямованих, відповідальних викладачів, співробітників, аспірантів, студентів, які мають бажання популяризувати наш університет в соціальних мережах. Вимоги до команд:

- кількість членів команди не обмежена;
- вміння працювати в соціальних мережах;
- комунікабельність;
- доброзичливість;
- відповідальність;
- пунктуальність;
- грамотність;
- вміння працювати в команді.

Що треба буде робити:

- поширювати інформацію в пошукових системах та на спеціалізованих сайтах;
- виконувати пошук нової інформації про наш університет і розміщувати її в соціальних мережах;
- роз'яснювати правила вступу до Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- проводити консультації щодо змісту спеціальностей, регламенту роботи Приймальної комісії, вибору предметів ЗНО, порівняння з минулими роками (прохідний бал, терміни зарахування, тощо);
- підтримувати зворотній зв'язок з абітурієнтами та їхніми батьками, в тому числі зі вступниками з інших країн;
- проводити профорієнтаційну роботу,
- поширювати інформацію про факультети та інститути на сторінках інших освітніх закладів;
- готувати презентації, інфографіку, відеоролики про факультети (інститути), в тому числі, відеоінтерв'ю з деканами;
- встановлювати особистий он лайн-зв'язок з кожним, абітурієнтом по його зверненню, і т.п.

Оплата передбачена бюджетом програми інформатизації університету!!!

Зворотній зв'язок - teslya1958@ukr.net.

Чекаємо на Ваші пропозиції до 24-00 20.01.2016 р. на вказану електронну адресу.

В пропозиції обов’язково вкажіть:
Керівник команди: (ПІБ, посада).
Члени команди (ПІБ, посади).
Що будете робити (перелік функцій).
Як регулярно будете виходити в соціальні мережі і які.
Де буде працювати команда (розміщення, допускається в домашніх умовах).

Що потрібно для Вашої роботи від Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Розмір оплати всій команді на 2016 рік.
Примітка: оплата передбачається по трудових угодах, тому з вказаного розміру оплати буде відраховуватись прибутковий податок, та інші податки на зарплату, які нараховуються бухгалтерією на основну зарплату працівників університету. Це приблизно 20%.

Переможець конкурсу буде визначатись за наступними критеріями:
1. Повнота функцій (чим більше, тим краще).
2. Регламент роботи (чим частіше, тим краще).
3. Додаткові потреби від Київського національного університету імені Тараса Шевченка (чим менше, тим краще).
4. Оплата праці (чим менше, тим краще).