Підписано угоду про співпрацю між Київським та Вільнюським університетами

16.03.2006
П’ятнадцятого березня 2006 року відбулася зустріч ректора Київського університету Віктора Скопенка з ректором Вільнюського університету Бенедиктасом Юодка.

Головною метою зустрічі стало підписання продовження угоди про наукову, навчальну та культурну співпрацю між Київським та Вільнюським університетами, підписаної у червні 1994 року. Згідно цієї угоди університети будуть організовувати обміни викладачами, студентами та аспірантами, навчально-методичною літературою і науковими матеріалами, організовувати спільні наукові дослідження та наукові конференції.

Після підписання угоди пан Бенедиктас Юодка відвідав клас дистанційного навчання, зоологічний музей та зал засідань Вченої ради Київського університету.