Запрошуємо до Круглого столу

10.12.2015
«Стратегія розвитку культури: візійна рамка та пріоритети»

15 грудня 2015 о 12-00 в аудиторії № 202 головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться круглий стіл на тему: «Стратегія розвитку культури: візійна рамка та пріоритети». Даний захід передбачає експертне обговорення проекту документу «Стратегія розвитку культури», що випрацюваний експертним середовищем, в першу чергу, на платформі Культура 2025 (за участі Реанімаційного пакету реформ та Конгресу активістів культури).

Запрошуємо до обговорення викладачів, наукових співробітників філософського, історичного, юридичного факультетів всіх ВНЗ та наукових установ.
. Пропонуємо ознайомитися, роздрукувати і взяти з собою.

Організатор заходу:
Альянс культури –(платформа Культура2025,Конгрес активістів культури, Реанімаційний пакет реформ),