КНУ передав фонду "Армія SOS" матеріали для маскувальних сіток

01.12.2015
За час проведення Антитерористичної операції Шевченків університет неодноразово надавав адресну допомогу військовослужбовцям Збройних Сил, Національній Гвардії та добровольчим батальйонам МВС (згадаймо, що у березні цього року університет передав АТО-шникам у зону бойових дій дев'ять автомобілів). Сьогодні КНУ допоміг благодійному фонду АРМИЯ SOS, передавши волонтерам 1360 білих простирадл для виготовлення білих маскувальних сіток. Отриманий матеріал уже завтра надійде до Громадської організації "Волонтерський рух Батальйон Сітка" та ГО "Суспільні ініціативи Козятинщини".

Хочете долучитися до програми "Біла сітка"? Приносьте білу тканину до офісів Армії SOS у Києві та Дніпропетровську. Приєднуйтеся до команди волонтерів, які власноруч плетуть маскувальні сітки для фронту.