У Студмістечку обрали найчарівнішу Міс

23.11.2015
19 листопада у актовій залі Інституту післядипломної освіти студентки з гуртожитків КНУ позмагалися за корону Міс Студміста-2015. Учасницями «StudMISSto КНУ» стали 8 дівчат, кожна з яких представляла свій гуртожиток та інститут/факультет, а саме:

1. Учасниця №1 – Єлизавета Ровінська (історичний факультет, гуртожиток №7);

2. Учасниця №2 – Олена Починок (Інститут філології, гуртожиток №4);

3. Учасниця №3 – Ірина Іпатенко (ННЦ «Інститут біології», гуртожиток №9);

4. Учасниця №4 – Владислава Бурніс (географічний факультет, гуртожиток №6);

5. Учасниця №5 – Катерина Омельченко (фізичний факультет, гуртожиток №8);

6. Учасниця №6 – Лєніє Джелянчик (факультет інформаційних технологій, гуртожиток №16);

7. Учасниця №7 – Юлія Юзвинська (Інститут філології, гуртожиток №11);

8. Учасниця №8 – Ганна Рижкова (Інститут філології, гуртожиток №4).

Дівчата підкорювали глядачів як красою, так і талантами: презентували себе, показували костюми народів світу, що зробили власноруч, співали та читали вірші.

У перерві між виходами учасниць позитивну атмосферу створювали пісні від переможця «Голосу КНУ» Ростислава Слободянюка, запальна румба від студентів юридичного факультету, виступ ансамблю Інституту філології «Роксоланія», танці від хореографічної студії Spark «ДжаззФанк» та «хлопців Інтро».

До складу журі входили: директор студентського містечка Сергій Легкий, в.о. директора Інституту післядипломної освіти Олександр Рожко, директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Надія Максименко, заступник голови профкому В’ячеслав Шамрай та заслужений артист України Андрій Князь.

Переможницями стали:
II віце-міс і третє місце посіла Омельченко Катерина;