Зустріч-дискусія з Міністрами Литви і Швеції

18.11.2015
18 листопада 2015 року КНУ імені Тараса Шевченка відвідали Міністр закордонних справ Королівства Швеція Маргот Вальстрьом та Міністр закордонних справ Литовської республіки Лінас Лінкявічюс, які перебувають в Україні з робочим візитом.
, Надзвичайний і повноважний Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) КНУ Петро Бех.

«Зустріч була цікавою і конструктивною. В ході дискусії ми почули думки міністрів про інтернаціоналізацію освіти, закордонні освітні можливості для наших студентів в ЄС (зокрема Литві і Швеції), співробітництво КНУ з вищими навчальними закладами цих країн, про інтеграційний процес України до ЄС. Для більшості з нас - це одна з найяскравіших університетських подій. Погодьтеся, що не так вже й часто випадає нагода поспілкуватися відразу з двома міністрами двох Європейських країн», - поділилася враженнями одна студенток Інституту філології.