Ректор взяв участь у презентації книги «О.М. Маринич: життя у служінні людям».

18.11.2015
18.11.15 р. на географічному факультеті відбулося спільне засідання Вчених рад географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту географії НАН України, Українського географічного товариства за участю ректора КНУ академіка НАН України Губерського Л.В.

Книгу присвячено відомому вченому-географу, державному та громадському діячеві, колишньому президенту Українського географічного товариства, член-кореспонденту НАН України, доктору географічних наук, професору, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженому діячу науки і техніки України Олександру Мефодійовичу Мариничу.

Зі спогадами про О.М. Маринича виступили: ректор КНУ академік НАН України Губерський Л.В., директор Інституту географії академік НАН України Руденко Л.Г., президент Українського географічного товариства член-кор. НАПН України, декан географічного факультету проф. Олійник Я.Б., член-кор. НАПН України проф. Шищенко П.Г., директор Наукового дослідного центру енергетичного, ядерного та природо-ресурсного права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Олещенко В.І.

прес-центр