Іноземні студенти КНУ відзначилися на мистецькому фестивалі

17.11.2015
12 листопада в Українському домі відбувся гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу «Мистецтво без кордонів».

Метою фестивалю було зміцнення міжнаціональних зв'язків, виховання толерантності, гармонізація міжетнічних відносин у студентському середовищі, формування толерантної культури спілкування, поваги та розуміння розмаїття культур та національних традицій через творче спілкування, створення умов для культурного обміну та національної взаємодії.

Іноземні та українські студенти отримали призові місця у багатьох номінаціях. Більшість нагород забрав КНУ імені Тараса Шевченка. Порадували й іноземні студенти: колектив “Гозелер” - 1-е місце в номінації «автентичний танець», Алізаде Назрін - 1-е місце та Хамраєва Нігара - 2-е місце в номінації «вокал».

На фестивалі були присутні члени дипломатичних представництв в Україні, представники органів державної та виконавчої влади, культурні і громадські діячі, українські та іноземні студенти.