Спортсмени КНУ не розчаровують своїх фанів

16.11.2015
12 листопада на змаганнях зі стрітболу серед збірних команд студентів (дівчата) вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, що розташовані на території Голосіївського району Києва, І місце посіла КНУ імені Тараса Шевченка - команда 1, ІІ місце - Національний університет харчових технологій, ІІІ місце – КНУ імені Тараса Шевченка - команда 2.

11 листопада 2015 року у спортивному комплексі КНУ відбулися змагання з волейболу серед збірних команд студентів (дівчата) вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, що теж розташовані на території Голосіївського району.

За підсумками змагань І місце посіла команда КНУ імені Тараса Шевченка, ІІ місце - Національний університет харчових технологій, ІІІ місце – НУБІПУ.
Склад нашої команди:
1. Жиліна С., ф-т кібернетики
2. Грінченко А., ф-т кібернетики
3. Синенко В., економічний ф-т
4. Омельченко Ю., економічний ф-т
5. Молканова Я., економічний ф-т
6. Тімрова Ю., ф-т інформаційних технологій
7. Гребенюк Г., ННІ «Ін-т геології»
8. Роговик М., юридичний ф-т
9. Матвійчук І., фізичний ф-т
10. Гончарова Н., фізичний ф-т
11. Ширченко Д., хімічний ф-т
12. Цимбалюк Л., географічний ф-т
Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Воронков К.П.
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Голосіївської районної у м.Києві державної адміністрації.

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу