Математичні бої імені академіка Івана Ляшка

12.11.2015
Вже вдев’яте на осінні канікули за підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» до Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка з’їхалися найкращі юні математики України, переможці та призери всеукраїнських та міжнародних олімпіад.

Протягом 8 днів відбувалися різноманітні особисто-командні змагання. Родзинкою цих змагань були 4 тури математичних боїв. Змагання проводилися у трьох вікових лігах – 7-8 класи, 9-ікласи та 10-11 класи. Укожній з них були визначені переможці та призери. Переможцями стали учні Київського ліцею № 208 (молодша ліга) та фізико-математичного ліцею № 27 (Харків), серед призерів були учні з Києва, Запоріжжя, Херсону, Кременчука та Львова.

9 –й Всеукраїнський турнір математичних боїв імені академіка Івана Ляшка завершився. Учасники роз’їхалися надзвичайно задоволеними і з нетерпінням будуть чекати нових олімпіад з математики, а особливо 10-го ювілейного турніру наступної осені.