У Мистецькому салоні вітали лауреатів конкурсу імені Євгена Станковича

05.11.2015
4 листопада 2015 року у Мистецькому салоні Головного навчального корпусу університету шанувальники інструментальної музики мали можливість одержати величезну насолоду від майстерності дітей-віртуозів - лауреатів Міжнародного конкурсу імені Євгена Станковича.
Глядачі були вражені талантами, недитячим рівнем виконавської майстерності маленьких музикантів.
У програмі концерту прозвучали твори для скрипки та фортепіано українських композиторів та європейських класиків: «Сіціліана та рігодон» Ф.Крайслера, «Балада» Е.Ізаї, «Танець» Ю.Щуровського, «Мелодія» М.Скорика, «Етюд» С.Борткевича, «Мазурка» А.Дворжака, «Ноктюрн» Ф.Ліста, «Лісові сцени» Р.Шумана, «Етюд» Ф.Шопена, «Сонатіна» В-А.Моцарта, «Елегія» Л.Бетховена тощо.
Запрошуємо всіх на концерти до Мистецького салону (ауд. № 321). Вони відбуваються щосереди о 18.00 і приносять неабияке естетичне задоволення. Слідкуйте за анонсами на сайті університету та афішею Мистецького салону. Вхід на концерти вільний.