На базі університету розпочинає роботу стартап-школа

29.10.2015

Startup Business Incubator, молодіжна бізнес-платформа на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує всіх бажаючих на відкриття стартап-школи, що відбудеться 3 листопада на території Інформаційно-обчислювального центру КНУ. Ви дізнаєтеся детальніше про можливість навчання в стартап-школі SBI та зможете взяти участь у панельній дискусії з запрошеним гостем – бізнесменом Ігорем Шойфутом, який зараз проживає в Сан-Франциско та викладає в Каліфорнійському університеті.

та казахстанського Tnation.com. Він викладав у New York University, UC Berkeley, UCSF, читав лекції у Стенфорді.

Місце: проспект Академіка Глушкова 2, корпус 6, Інформаційно-обчислювальний центр, конференц-зал.
Час: вівторок, 3 листопада, 16:00
Вхід вільний!

Захід відбудеться за підтримки Наукового Парку та Інформаційно-обчислювального центру КНУ імені Тараса Шевченка.
, https://www.facebook.com/sbi.knu)

Контакти для додаткової інформації:
Голуб Анастасія, координатор проекту
Тел.: (063) 360-71-99