Плоди наукової діяльності співробітників ННІ «Інститут геології»

27.10.2015
Побачила світ 8-томна монографія «Нетрадиційні джерела вуглеводнів України», підготовлена творчим колективом співробітників ННІ «Ін-ститут геології» КНУ імені Тараса Шевченка, НАК “Нафтогаз України”, ДП «Науканафтогаз», Інституту геології і геохімії горючих копалин НАН України, Львівського НУ імені Івана Франка, Івано-Франківського НТУ нафти і газу, Спілки геологів України, інших організацій і установ. Монографія складена за результатами досліджень 2010–2014 р. і присвячена комплексному розгляду проблеми нетрадиційних ресурсів вуглеводнів України. Послідовно розглянуто: загальні питання нетрадиційних джерел вуглеводнів (том I); перспективність Західного НГР (том II), Південного НГР (том III) і Східного НГР (томи IV-VI) стосовно сланцевого газу, сланцевої нафти, газу щільних порід; перспективи видобутку метану вугільних родовищ, газогідратів Чорного і Азовського морів, газоносності імпактних структур і накладених западин Українського щита (том VII). У 8-му, заключному томі узагальнені результати досліджень, що засвідчують значні перспективи відкриття родовищ сланцевого газу та інших нетрадиційних джерел вуглеводнів у межах Східного, Західного та Південного НГР.

Директор ННІ «Інститут геології» В. Михайлов