На базі ІОЦ відкрився університетський коворкінг

23.10.2015
20 жовтня на території Інформаційно-обчислювального центру КНУ імені Тараса Шевченка за підтримки Наукового парку КНУ відбулося відкриття коворкінгу СБІ, де команди та окремі учасники зможуть працювати над своїми проектами.

Відкрив захід генеральний директор Наукового парку Чернюк Віталій Іванович. Висловили підтримку проекту в. о. проректора з наукової роботи Ярослав Лавренюк, професор Сергій Вижва та начальник ІОЦ Юрій Бойко. Присутні ознайомилися з функціонуванням коворкінгу, можливостями та наявними ресурсами.

Відбулося жваве обговорення інноваційних розробок, робота в командах, трохи побрейнстормили та й просто цікаво провели час.

27 жовтня о 16.00 тут розпочинає роботу стартап школа, де будуть навчати наших стартаперів інноваційному підприємництву, практиці запуску власних проектів, а також роботі з потенційними інвесторами.

Запрошуємо всіх стартаперів КНУ на наш коворкінг.
Дякуємо всім, хто завітав!