Перебіг виборів на дільницях університету

19.10.2015
На виборах ректора КНУ на виборчій дільниці в Інституті міжнародних відносин/Інституті журналістики станом на 14:25 у виборах взяли участь більше 280 виборців (усього – 407). Голова дільничної виборчої комісії Андрій Кузьмич зазначив, що виборча дільниця відкрилася вчасно, жодних порушень на даний час не зафіксовано. Працює спостерігач від Міністерства освіти і науки України М.О. Кобаченко, а також 6 спостерігачів від кандидатів.

На виборчих дільницях на географічному, механіко-математичному та економічному факультетах станом на 13.00 проголосувало більше половини виборців. Юрій Шайгородський, який представляє МОН на виборчій дільниці мехмату, заявив про чітку та злагоджену роботу виборчої комісії.