Новий конкурс Стипендіальної програми "Завтра.UA" у 2015/2016 н. р.

15.10.2015
15 жовтня Фонд Віктора Пінчука вдесяте розпочинає відкритий конкурсний добір учасників стипендіальної програми підтримки талановитої молоді «Завтра.UA». Місія програми - сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни та створювати і розширювати можливості для молодих та відповідальних лідерів, які стануть генераторами змін.

Фонд запрошує до участі у відкритому конкурсі студентів 3-6 курсів денної форми навчання українських вищих навчальних закладів 4-го рівня акредитації.
з 15 жовтня до 30 листопада 2015 року.

Для участі у конкурсі апліканти мають відповідати наступним вимогам:
• Займати активну громадянську позицію та брати участь в реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
• Довести академічну успішність;
• Представити у конкурсній роботі оригінальні наукові ідеї та дослідження;
• Демонструвати мотивацію до особистісного та професійного росту;
• Розкрити свій лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.
За 9 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 300 студентів Київського національного університету імені Тараса Шеченка, з них 16 студентів - переможці минулорічного конкурсу.
.