Осінній набір в ІПО

13.10.2015
Відповідно до Основних принципів освітньої діяльності університету ректорат постійно розробляє і втілює в життя заходи для гарантування рівності доступу до освітніх програм громадян з особливими соціальними, культурними або економічними обставинами. Одним з таких важливих заходів є забезпечення права на освіту впродовж всього життя, зокрема й на здобуття другої вищої освіти. Ректорат спільно з дирекцією Інституту післядипломної освіти постійно вдосконалює умови для реалізації цією категорією громадян свого освітнього потенціалу. Саме для цього проводиться осінній набір до ІПО тих, хто з тих чи інших причин не зміг вступати влітку. 12 жовтня ц. р. вже зранку перші абітурієнти цієї категорії вступників принесли до університету свої документи для здобуття другої вищої освіти.