Професор з Марокко прочитав лекцію в КНУ

12.10.2015
Професор Університету Хасана ІІ Касабланка (Марокко), випускник Київського національного університету імені Тараса Шевченка Хамід Маламан відвідав свою альма-матер, де прочитав лекції в Інституті міжнародних відносин і провів переговори з керівництвом Інституту і університету.

Зокрема, 9 жовтня професор Хамід Маламан зустрівся з проректором Петром Бехом (міжнародні зв’язки) та в. о. завідувача підготовчого відділення з навчання іноземних громадян Оленою Задорожною. Під час зустрічі обговорювалися питання обміну студентами, аспірантами, професорсько-викладацьким складом, а також заходи щодо залучення слухачів на доуніверситетську підготовку, сприяння в отриманні віз і створення належних умов перебування в КНУ марокканських студентів.