Шановна університетська громадо!

15.10.2015
Вважаємо справою честі долучатися до благодійного проекту КНУ «Наш Шевченко». У нас є унікальна можливість першими побачити прем'єру вистави, що її створили уславлені сестри Тельнюк та Національний симфонічний оркестр України. Виставу приурочену до Дня захисника України, що вперше святкується на державному рівні!

У залі будуть присутні учасники бойових дій – люди, які з власної волі пішли захищати нашу Батьківщину, для яких це виявилося важливішим за кар᾽єру, гроші, сімейний затишок! Давайте разом вшануємо їх!

Кошти від проекту будуть спрямовані на потреби 46-го батальйону спецпризначення «Донбас – Україна», у лавах якого перебуває і наш студент Артем Новіков.

Вистава відбудеться сьогоді,15 жовтня о 19.00 за адресою: вул. Мельникова, 36/1 (Інститут Журналістики КНУ)

Квитки на виставу коштують від 50 гривень.
Вони вже у продажу!
Відповідальна особа – Школьна Олена Дмитрівна, доцент кафедри історії журналістики ІЖ КНУ, контакти: olenka_zmiuthka@ukr.net, (050) 78-98-117.