У КНУ здали кров. Хто не встиг — приходьте 7 чи 8 жовтня!

06.10.2015
5 жовтня стартував Марафон донорства, у якому беруть участь три провідні вищі навчальні заклади: КНУ імені Тараса Шевченка, НТУУ "КПІ" та НМУ імені Богомольця. Першими кров здавали студенти та співробітники Шевченкового університету. Із 73 осіб здати кров вдалося 62. Кров піде на поповнення міського Банку крові, а звідти - на потреби онкохворих, бійців АТО, післяопераційних пацієнтів. За сік та печиво для підтримання життєвих сил донорів ми дякуємо викладачеві юридичного факультету Владиславу Кононову! Чітку організацію процесу та гарний настрій забезпечували наші волонтери Аня Бурдиляк, Ольга Бігоцька, Марина Ісаєва, Марія Мочалова, Максим Скігар та Анастасія Соклакова.
, хочете легально прогуляти пари і не встигли здати кров 5 жовтня — приходьте з паспортом 7 жовтня до НМУ або 8 жовтня до КПІ! Якщо Ви з КНУ, кров зарахують за КНУ.

Отже,
- 7 жовтня, НМУ імені Богомольця, з 9:00 у приміщенні сан-гіг. корпусу, кафедра україністики, проспект Перемоги 34;
- 8 жовтня, НТУУ "КПІ", з 9:00 у приміщенні ССС КПІ за адресою вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток НТУУ "КПІ" (окремий вхід зліва).

.