Підсумкова зустріч університетів-партнерів програми Еразмус Мундус

05.10.2015

23-25 вересня у Львові відбулася зустріч університетів-партнерів програми Еразмус Мундус в рамках проекту EMP-AIM. Київський національний університет імені Тараса Шевченка приймав участь у проекті з 2011 по 2015 роки.

За час участі у проекті наш університет направив за обміном до європейських вишів 51 учасника, серед яких - студенти, співробітники та науковці. У Львові провідному спеціалісту відділу міжнародного співробітництва Василю Назаркову, який представляв КНУ на зустрічі, було вручено почесну грамоту-подяку за плідну участь університету в проекті, а також ювілейну медаль. Також було досягнуто домовленостей щодо подальшого співробітництва КНУ імені Тараса Шевченка з європейськими партнерами в рамках нових проектів Еразмус+.

Проект Еразмус Мундус: Білорусь, Молдова, Україна EMP-AIM, передбачав отримання грантів на навчання та дослідження в європейських університетах-партнерах.

Проект дав можливість:
• Студентам протягом 1-2 семестрів пройти навчання в європейському університеті-партнері або студентам із базовою вищою освітою отримати європейський диплом магістра після навчання за кордоном.
• Аспірантам та докторантам готувати дисертації в університеті-партнері від 6 до 10 місяців залежно від проекту.
• Викладачам, науковим співробітникам пройти стажування протягом 1 місяця.

Академічна мобільність відбувалася у 9 університетах Європи:
• Головний координатор - Університет Миколаса Ромеріса (Литва);
• Університет Йоганна Кеплера у Лінці (Австрія);
• Університет міста Печ (Угорщина);
• Університет Саленто (Італія);
• Вища Школа Управління Бізнесом Туріба (Латвія);
• Університет Коменського в Братиславі (Словаччина);
• Університет Аліканте (Іспанія);
• Університет Гламорган (Великобританія);

Стипендії за програмою EMP-AIM фінансувалися Європейською Комісією згідно Проекту Erasmus Mundus Action 2 Programme та покривали проживання, переїзд, страховку та оплату за навчання (при отриманні гранту).

Відділ міжнародного співробітництва