Триває набір студентів-правників на «Курс правничої майстерності»

30.09.2015
Сектор працевлаштування студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Юридична компанія «Грищенко, Пронін та партнери» інформують про продовження набору студентів-правників на «Курс правничої майстерності».

Презентація програми відбуватиметься під час «Днів кар’єри в КНУ 2015» (6-9 жовтня).

Запрошуються студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які навчаються на юридичному факультеті та в Інституті міжнародних відносин, спеціальності «Міжнародне право» - 4 курс денної форми навчання (5 курс заочної) або 2 рік навчання в магістратурі. Курс – безкоштовний, з отриманням після закінчення сертифікату. Кількість місць – обмежена (25).

Термін запису – до 10.10.2015р. Для запису необхідно відправити на e-mail job@univ.net.ua заяву (ПІБ, курс, факультет/інститут), а також мотиваційне есе обсягом до однієї сторінки (кегль 14, інтервал 1,5) з поясненням необхідності для себе зазначеного курсу.