Ситуацію зі студентами В. Ковалем та І. Кучерявим моніторять спеціальна комісія та народний депутат України Вікторія Пташник

28.09.2015
Відповідно до пунктів 1, 3, 9, 11, 12, 14, 15 частини 3 статті 34 Закону України «Про вищу освіту» законність процедури перескладання іспиту Володимиром Ковалем та Іваном Кучерявим перевірятиме незалежна загальноуніверситетська комісія. У п’ятницю 25 вересня комісія провела перше засідання. До складу комісії входять:

- А. М. Москаленко, заступник декана факультету психології, голова комісії;
- А. П. Гожик, директор Науково-методичного центру організації навчального процесу, член комісії;
- О. Ф. Кашпур, заступник декана факультету кібернетики, член комісії;
- Б. О. Цудзевич, голова Ради ветеранів університету, член комісії (за згодою);
- Д. В. Циганок, голова Студентського парламенту університету, член комісії (за згодою);
- М. С. Степаненко, голова профбюро студентів філософського факультету (за згодою).

У той же день КНУ відвідала народний депутат України Вікторія Пташник, яка поспілкувалася з усіма сторонами конфлікту та збирається і надалі моніторити ситуацію.

Комісія опублікує свої висновки на офіційному сайті університету до 2 жовтня.