Щодо ситуації навколо гуртожитка №16

23.09.2015
Сьогодні близько 12 години гуртожиток №16 (вул. Сєченова, 6) відвідали ректор КНУ Леонід Губерський, проректор з адміністративно-господарської роботи Віктор Макаренко, головний інженер Сергій Андрєєв та директор Студентського містечка Сергій Легкий. Вони оглянули стан аварійних блоків та весь гуртожиток загалом. Було порушено питання щодо необхідності негайного завершення підготовки проектно-кошторисної документації, визначено обсяг робіт, а також орієнтовний термін виконання ремонтних робіт.

Угоду на розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту місць загального користування гуртожитку №16 було укладено в липні цього року. Станом на 23 вересня розроблено архітектурний та електричний розділи проекту, протягом наступного місяця буде завершена розробка розділів водопостачання та вентиляції, складено кошторис та проведено державну експертизу проектно-кошторисної документацію. Ремонт планують розпочати у листопаді цього року.