В ІЖ відкрили аудиторію Герою Небесної Сотні

18.09.2015
16 вересня 2015 року в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкрили пам'ятну дошку та іменну аудиторію випускника Інституту журналістики 2003 року, Героя України, Героя Небесної Сотні В'ячеслава Веремія.

Захід відбувся у рамках Акції до Дня пам'яті загиблих журналістів. Увечері цього ж дня студенти та викладачі Інституту журналістики на Майдані Незалежності долучилися до акції "Озбройся правдою", організованої Незалежною медіа-профспілкою України, в якості волонтерів та безпосередніх учасників.

Щороку, 16 вересня, у день зникнення Георгія Гонгадзе, в Україні вшановують пам'ять Георгія та загиблих журналістів. З-поміж 64 вбитих за часи Незалежності України журналістів є й випускники Інституту журналістики. Світла їм пам'ять!