Увага! Квоти для підрозділів представників виборців, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними штатними працівниками Університету

14.09.2015
Центральна виборча комісія з виборів ректора (протокол № 5 від 10.09.2015 р.) згідно з підпунктом 3 пункту 6.5 Статуту університету визначила для підрозділів наступні квоти представництва осіб (які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними штатними працівниками Університету), які мають право брати участь у виборах ректора.
.

Згідно з Рішенням центральної Виборчої комісії вибори представників із числа інших штатних працівників університетувідбудуться 22.09.2015 р. з 9.00 до 15.00.

У бюлетні для голосування за представників із числа інших штатних працівників будуть внесесені всі особи, які самовисунулись і подали відповідні документи до центральної виборчої комісії (прийом документів до 16.09.2015 з 10.00 до 17.00), а також особи висунуті Зборами працівників відповідної категорії структурних підрозділів університету.

Штатні працівники університету, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками Університету на виборах 22.09.2015 р оберуть з числа всіх осіб внесених в виборчі бюлетні 188 осіб (5 % від загальної чисельності осіб, які мають право брати участь у виборах ректора Університету ), які будуть приймати участь у виборах ректора.