"Зеленому" транспорту - зелене світло

09.09.2015
Студенти - потужна сила, коли знають, чого хочуть і куди звертатися ;) Минулого року у нашому університеті сформувався студентський рух ВелоКНУ, учасники якого заручилися підтримкою ректорату університету та активістів з Асоціації велосипедистів Києва. Активісти провели для всіх охочих ряд навчань з безпеки руху в місті та розробили цікаві маршрути, а адміністрація КНУ взяла на себе облаштування велопарковок. У квітні цього року відкрили найбільш безпечну велопарковку - вона розташована у дворі Червоного корпусу (з боку бібліотеки Максимовича), просто на очах у охорони. А під час літніх канікул адміністрація Студмістечка потурбувалася про велопарковки біля гуртожитків. У серпні встановили парковки для роверів біля входів до гуртожитків № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17. Будьте обережними на дорогах, і гарних вам веловражень!