Всеукраїнська науково – практична конференція „Сучасні моделі і методи прогнозування соціально-економічних процесів”

06.02.2006
Конференція відбудеться 13–14 квітня 2006 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 03022, Київ, вул. Васильківська 90-а.

До участі у конференції запрошується вчені, економісти-практики, молоді науковці (аспіранти), викладачі вузів та дослідники.

На конференції будуть працювати секції:
Секція 1.
Мікроекономічне та макроекономічне прогнозування

Секція 2.
Інформаційні технології в прогнозуванні економічної інформації

Бажаючих взяти участь у роботі конференції просимо:
1. Надати заявку.
2. Надати тези виступу — 1–2 стор. (Times New Roman , кегль 14, інтервал 1,5).

У заявці на участь у конференції повинні міститися наступні дані: прізвище, ім ‘я, по-батькові, місце роботи, науковий ступінь, вчене звання, посада, робочий телефон, поштова адреса, контактний телефон, e — mail.

Заявка та тези приймаються до 13 березня 2006 року за адресою: кафедра економічної кібернетики, економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 03022, Київ-22, вул. Васильківська 90-а, к.801. Або за електронною адресою: chernyak@univ.kiev.ua
За результатами доповідей будуть опубліковані статті учасників конференції у науковому збірнику, що входить до переліку фахових видань, затверджених ВАК України.
Детальну інформацію про конференцію можна отримати на сайті економічного факультету