Перший випуск геологів у ННІ «Інститут геології»

13.07.2015
8 липня 2015 р. відбувся перший випуск геологів у реорганізованому 10 серпня 2014 р. геологічному факультеті в Навчально-науковий інститут «Інститут геології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Подія зібрала представників кафедр, випускників з родичами і друзями. Директор Інституту геології проф. В. А. Михайлов привітав з отриманням повної вищої освіти. Цей рівень підтверджується одержанням диплома. Завідувач кафедри геофізики проф. С. А. Вижва побажав випускникам успіхів у професійній діяльності. Викладачі кафедри урочисто вручали дипломи своїм вихованцям.

Випускники денного відділення отримали дипломи магістрів. Інститут геології в цьому році випустив за освітнім рівнем «Магістр» такі кваліфікації: магістр геології (геолог, викладач вищого навчального закладу, молодший науковий співробітник), магістр геофізики (геофізик, молодший науковий співробітник), магістр гідрогеології та інженерної геології (гідрогеолог, молодший науковий співробітник), магістр геології нафти і газу (геолог нафти і газу, молодший науковий співробітник), магістр геохімії та мінералогії (мінералог, петрограф, молодший науковий співробітник).

Випускники заочного відділення одержали дипломи спеціалістів. У цьому році Інститут геології випустив за освітнім рівнем «Спеціаліст» такі кваліфікації: спеціаліст геології (геолог, пошуки родовищ корисних копалин), спеціаліст геофізики (геофізик, сейсмолог) та спеціаліст гідрогеології (гідрогеолог, інженер з охорони навколишнього середовища).
Випускники, які склали тест з англійської мови, отримали сертифікати (Certificate) знання англійської мови для професійної мети.

Як відомо, фахівця оцінюють за його знаннями, але нехай сучасні випускові документи допоможуть вихованцям Інститут геології зробити перший крок у професійній діяльності та нести гідно звання випускника Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Автор тексту і фото – П.І.Грищук, доцент кафедри геофізики